Nová sezóna

Na prahu nové sezony jsme pro všechny kdo má zájem o sportovní gymnastiku a především o náš klub připravily nový vzhled našich www stránek.
 
     Změn je samozřejmě více. Nejen, že zprávy budou díky administrátorskému přístupu snad rychleji na webu, ale postupem času by být web doplněn o mnoho dalších informací – především fotky, videa. Hlavně tam, kde máme resty.
 
     Některé změny však vidět nejsou. Nový web je psaný podle nejnovějších poznatků o psaní webu, využívá jak staré dobré kódování HTML, stejně tak i CSS a především PHP, které umožňuje komunikovat a s vámi / Vaším počítačem / obousměrně. Nyní se můžete na stránkách zaregistrovat a tím se k vám postupně budou dostávat jinak neveřejné informace. Vše je pochopitelně, snad na dobré úrovni pro nepovolané osoby kódované. Nic však není na sto procent jak jistě víte ze zpráv, kam všude se hackeři již dostali.
 
Naštěstí nejsme banka. Kde by rizika byla velká – u nás se maximálně po prolomení hacker podívá na nějakou pěknou neveřejnou fotku z nějakého pořádného čochu trenerů.
 
     Bude-li mít jakékoliv připomínky k novému vzhledu – kde co vylepšit nebo pokud přes naši maximální kontrolu objevíte chybičku napište. Budeme rádi za každou pomoc při vylepšování stránek ke spokojenosti všech kterým mají tyto stránky co říci.
1.9.2010 - 22:57
Hulíňan