Vážení zájemci o sportovní gymnastiku v Hulíně.

Nábor se koná v úterý 15.9.2020 v 17 hodin v ZŠ Hulín. Více informací na letáku

Datum náboru bude znám koncem srpna nebo hned na začátku září po domluvě vhodného termínu se základní školou v Hulíně, kde trénujeme.    Předběžně se nábor uskuteční druhý týden v září +-. Předběžný čas od cca 17,00 +- a délka náboru je cca 1 až 1,5 hodiny. Děti sportovní oblečení sebou.

Termín bude na letácích k náboru, na webu GK nebo na dotaz na emailu -  gk@gymnastikahulin.cz

Prosíme zájemce o trénování o vyplnění předběžné přihlášky. Je nezávazná, jen je pro nás informativní. Je to z důvodu velkého zájmu o tréninky v minulých letech a našich kapacitních důvodů. Je nutné znát předběžné počty již před samotným náborem, Hodně nám to  ušetří času při náboru.

Prosíme předběžnou přihlášku celou vyplnit a v nějakém ze tří formátů / Word, PDF, JPEG / zaslat na email : gk@gymnastikahulin.cz

O dalších podrobnostech členství budete informování na schůzce při náboru.

Těšíme se na Vás a především Vaše dcery na náboru. – kolektiv trenérů.

Hulíňan